Hakkımızda

CG KİMYA 1999 yılında İzmir’ de kurulmuştur. “Su Şartlandırma Kimyasalları” ve “Katı Yakıt Çeşitleri” ile sanayi sektörü ve yaşam birimlerine hizmet veren bir firmadır. 

“Su Şartlandırma Kimyasalları” üretimi ve sistemlerde profesyonelce uygulanması konusunda lider konumdadır.

Katı yakıt seçeneklerinin tedariği ve sistemlere uygun katı yakıtın kullanılmasında; kaliteden ödün vermeyen, zamanında sevkiyat politikasını benimsemiş profesyonel ekibi ile çözüm ortaklığı sunmaktadır.

İşletme ve konutlarda; kazan tipi ve yakıtı ne olursa olsun her sisteme “Su Şartlandırma ve İyileştirme” konularında eksiksiz hizmet vermek şirket çalışanlarımızın görevidir.

Açık, yarı açık ve kapalı devre soğutma sistemelerinde kullanılacak su şartlandırma kimyasalının periyodik kullanımı; bu sistemlerin kontrolü ve temizlik hizmetini firma mühendislerimizce sağlamaktayız. Ayrıca mühendislerimiz, alınan su numunelerinden  analiz ve labaratuvar hizmetlerini hazırlamakta ve yetkililere yorumları ile birlikte iletmektedir. 

“Su Yumuşatma ve Arıtma Sistemleri” kurulumu, bakımı, temizliği, kontrolü ve uygun kimyasal kullanımı aşamalarında uzman mühendislerimiz tüm servis ve danışmanlık hizmetlerini ücretsiz olarak yapmaktadırlar.

Hizmet verdiğimiz sektörler:

Ambalaj Sanayi,

Apartman ve Siteler,

Boya Sanayi,

Çamaşır Yıkama Fabrikaları,

Demir Çelik sanayi,

Enerji Sektörü,

Gıda Sektörü,

Hastaneler,

İnşaat ( Kalıp Beton Fabrikaları ),

Kağıt Sanayi,

Kaplama Sanayi,

Kesimhaneler ( Hayvancılık ),

Madencilik Sektörü,

Mandrılar,

Okullar ve Yurtlar,

Otel ve Konaklama Tesisleri,

Petrokimya Tesisleri,

Plastik Fabrikaları,

Spa, Hamam, Jeo Termal Tesisleri,

Süt ve Süt Ürünleri Sektörü,

Tekstil Fabrikaları,

Turşu & Salça Fabrikaları,

Tütün İşletmeleri,

Yağ Kombinaları,

Yem Fabrikaları.